مجموعه اوریناک شما را به خرید بهترین محصولات انواع ماکارونی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش رشته آش فله ای سبوس دار

آنچه در این مقاله می خوانید...

تفاوت رشته آش کارگاهی با سنتیتوزیع رشته آش سنتی فله ای

رشته آش فله ای سبوس دار بازار فروش بسیار خوبی دارد. این فرآورده که از بهترین مواد اولیه ساخته می شود، یک ماده غذایی مقوی به شمار می رود و سرشار از فیبر می باشد. برای همین امروزه بیشتر مصرف کنندگان اینگونه از محصول را ترجیح می دهند. گفتنی است، رشته آش سبوس دار تولید شده در ایران، بازار خارجی پر رونقی داشته و بازرگانان ما انواع رشته آش سنتی و کارخانه ای را به کشورهای متعددی صادر می کنند.بازار فروش رشته آش فله ای سبوس دار

تفاوت رشته آش کارگاهی با سنتی

تفاوت  رشته آش کارگاهی با سنتی ماده خوراکی رشته  آش، از خمیر آرد گندم، آرد سویا، گلوتن، اسید آسکوربیک و مواد افزودنی دیگر فرآوری می گردد. البته هر تولیدی سعی می کند تا روش های متفاوتی را برای این کار در پیش بگیرد. اما می دانید تفاوت رشته آش کارگاهی با سنتی در چیست؟ باید گفت، هر دو محصولات مرغوبی هستند؛ ولی فرق هایی نیز با هم دارند.

مثلاً رشته های آش سنتی را کم نمک تر درست می کنند. اما نوع صنعتی گاهی شورتر است. در کنار این، بزرگترین مسئله در این زمینه، رعایت نکات بهداشتی است که در نوع کارخانه ای، بیشتر به این امر توجه می شود، زیرا که همه امور فرآوری به وسیله دستگاه صورت می گیرد. هر چند برخی از محصولات خانگی نیز بسیار مرغوب و سالم اند.

در کل، یک رشته آش خوب و با کیفیت باید این ویژگی‌ ها را داشته باشد:

  • رشته ای که تولید می شود، شکل ظاهری صاف داشته و هیچ گونه لک و یا مواد دیگری روی ‌شان دیده نشود.
  • رنگ شان سفید باشد. البته نوع سبوس دار اندکی تیره تر است که بیشتر به قهوه ای می ماند.
  • مزه آن فوق العاده عالی باشد و نمک زیادی در آن استفاده نشده و در همین حال طعم ترشیدگی ندهد.
  • دارای بوی کهنگی نبوده و توجه نمایید که کپک زده نباشد.

توزیع رشته آش سنتی فله ای

توزیع رشته آش سنتی فله ای مرکز توزیع رشته آش سنتی فله ای، این مواد غذایی خوشمزه را در بهترین کیفیت ارائه می کند. آنها را عموماً در کارتن های بزرگ قرار می دهند که از گزند آلودگی های پیرامون، به دور بماند و به این ترتیب، بدون خرد شدگی و سالم به دست مشتری برسد. کارتن ها اوزان مختلفی دارند که طبق درخواست خریدار، عرضه می شوند.

از طرفی، پخش چنین فرآورده های غذایی به سراسر کشور انجام می شود. مشتریان از هر نقطه کشور قادر هستند با فروشنده تماس گرفته و محصول را بدست آورند. این رشته های آش، به صورت استاندارد تولید می گردند و بهداشتی اند. آنان را فروشندگان جزئی و صادر کنندگان می توانند با قیمت های ارزان نیز خریداری کنند.

دانیال تقی زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوریناک شما را به خرید بهترین محصولات انواع ماکارونی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید