مجموعه اوریناک شما را به خرید بهترین محصولات انواع ماکارونی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار پخش رشته آش ضخیم خانگی

آنچه در این مقاله می خوانید...

عوامل موثر در کیفیت رشته آشمرکز خرید انواع رشته آش ضخیم

شرکت های زیادی با برندهای مختلف در سرتاسر کشور در زمینه توزیع و پخش رشته آش ضخیم فعالیت دارند که دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت هستند.

مراکز پخش رشته آش به نمایندگی از سوی تولیدکنندگان انواع رشته آش را به صورت عمده و خرده عرضه می کنند و در شهرهایی از جمله؛ تهران، مشهد و اصفهان فعال هستند.

بازار پخش رشته آش ضخیم خانگی

عوامل موثر در کیفیت رشته آش

عوامل موثر در کیفیت رشته آش رشته آش نسبت به رشته پلویی ضخیم تر است و به صورت خام مصرف می شود. این رشته ها به دو صورت صنعتی و سنتی تولید می شوند که در ادامه به آن می پردازیم.

عواملی در میزان کیفیت رشته آش تاثیر گذارند. مواد اولیه رشته آش که شامل آرد گندم، نمک و آب است باید کاملا مرغوب باشند. پروتئین و خاکستر آرد نقش بسزایی در کیفیت رشته دارند و سبب جذب آب و ارزش غذایی رشته می شوند.

آب که عامل دیگری در تهیه رشته محسوب می شود باید خصوصیات آب آشامیدنی را داشته باشد. آب در ترکیب خمیر رشته سبب مرطوب سازی و یکنواختی می شود و هم چنین به حل شدن سریع نمک و سایر افرودنی ها کمک می کند. نمک طعام نیز سبب طعم مناسب خمیر شده و از رشد میکروب ها و ترش شدن خمیر جلوگیری می کند و شبکه گلوتنی خمیر را تقویت می کند.

هم چنین مواد دیگری همچون؛ گلوتن، آرد سویا، لسیتین و آسکوربیک در تهیه رشته با کیفیت نقش اساسی دارند. برای ساختن رشته سالم و مرغوب باید مواد اولیه از لحاظ حسی، فیزیکی و شیمیایی کنترل شوند تا عاری از هرگونه کپک و فسادی شوند. تهیه رشته آش در دمای پایین، کیفیت آن را دو چندان می کند.

همانطور که ذکر شد رشته آش به روش خانگی نیز تهیه می شود. رشته آش خانگی کاملا سالم و از آرد طبیعی گندم ساخته می شود و از پهن کردن رشته ها روی بند حاصل می شود که بسیار ترد و شکننده می باشد.

مرکز خرید انواع رشته آش ضخیم

مرکز خرید انواع رشته آش ضخیم رشته آش در بسیاری از مراکز خرید و فروشگاه های سراسر کشور با برندهای مختلفی دیده می شود که جزء تولیدات ایران هستند که کاملا سالم و بهداشتی می باشند. یکی از تولیدکنندگان اصلی رشته آش، شهر اصفهان می باشد که انواع رشته آش را در داخل و خارج عرضه می کند.

رشته آش اصفهان از رنگ روشن و ضخامت بالایی برخوردار است. سایت های اینترنتی و خرید آنلاین بهترین روش خرید رشته آش به صورت عمده و جزئی می باشد که به دلیل نبود واسطه از قیمت مناسبی برخوردار است. رشته آش خانگی نیز در بسیاری از مارکت ها قابل خریداری است. 

دانیال تقی زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوریناک شما را به خرید بهترین محصولات انواع ماکارونی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید