مجموعه اوریناک شما را به خرید بهترین محصولات انواع ماکارونی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولیدی رشته آش مرغوب سنتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه تشخیص کیفیت رشته آش خرید مرغوب ترین رشته آش صنعتی

رشته آش مرغوب دارای ویژگی های مخصوصی است که خریدار با توجه به آن محصول را انتخاب می کند. این ویژگی ها شامل ویژگی هایی در ظاهر و طعم و مزه می باشد. امروزه فروش این محصول با استقبال خوبی همراه بوده و برندها و تولیدی های زیادی اقدام به تولید رشته آش مرغوب سنتی کرده اند.
تولیدی رشته آش مرغوب سنتی

نحوه تشخیص کیفیت رشته آش

نحوه تشخیص کیفیت رشته آش تهیه رشته آش به دو شکل سنتی و صنعتی می باشد. کیفیت رشته آش بسیار مهم و ضروری بوده و فاکتور های مختلفی برای تشخیص آن وجود دارد. اولین فاکتور شکل ظاهری رشته ها است که باید تا جایی که امکان دارد یکنواخت و صاف بوده و  همین طور باید فاقد ترک خوردگی، لک و هر گونه عامل خارجی باشند. طول هر رشته تقریبا حدود 15 سانتی متر می باشد. فاکتور مهم بعدی، رنگ رشته ها است که باید سفید مایل به کرم باشند و هر گونه رنگ سوختگی در آن نشانه نامرغوب بودن رشته ها می باشد. عامل دیگر که بسیار در نظر مشتری مهم است و سبب می شود که خریدار محصول را انتخاب کند، مزه و طعم است. رشته ها باید دارای طعم و بوی مطلوبی بوده و فاقد بوی ترشیدگی، کپک زدگی، ماندگی و سایر بوهای ناخوشایند باشند. نوع بسته بندی، در بازارپسند بودن محصول و همین طور حفظ کیفیت و دوام محصول اهمیت دارد. معمولا برای بسته بندی رشته آش از جعبه های مقوایی مواد غذایی با پوشش سفید رنگ استفاده می شود. مقطع عرضی رشته آشی به صورت مستطیل بوده و درازای مقطع نباید از 3 میلیمتر بیشتر باشد. پهنای مقطع نیز نباید از 2.5 میلیمتر بیشتر باشد.


خرید مرغوب ترین رشته آش صنعتی

خرید مرغوب ترین رشته آش صنعتی در بسته بندی برخی از برندها رشته های خمیری و به هم چسبیده دیده می شود و حتی گاهی تعداد رشته های شکسته در بسته بسیار زیاد است. هر کدام از این موارد می تواند نشانه ای باشد بر عدم کیفیت رشته ها و معتبر نبودن برند تولید کننده آن. رشته ی آش مرغوب باید ویژگی های ظاهری مناسبی داشته باشد و از نظر طعم مطلوب باشد. در حقیقت، آش یک غذای مفید بوده و به عنوان یک وعده ی سالم غذایی برای تمام گروه های سنی و حتی بیماران در نظر گرفته می شود و همین امر سبب استقبال گسترده ی مردم برای خرید آن شده است. امروزه برای خرید رشته آش صنعتی مرغوب، می توان به خشکبارفروشی ها و فروشگاه های مواد غذایی مراجعه کرد و یا از طریق اینترنت، به صورت آنلاین این محصول را خریداری نمود. 

دانیال تقی زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوریناک شما را به خرید بهترین محصولات انواع ماکارونی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید