مجموعه اوریناک شما را به خرید بهترین محصولات انواع ماکارونی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه کننده رشته سوپ طبیعی صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

فرآیند تولید رشته سوپ طبیعیمرکز تولید انواع رشته سوپ ورمیشل

رشته سوپی طبیعی فراورده خمیری است که از آرد گندم تهیه می شود.

انواع رشته وجود دارد مانند رشته آش و رشته برنج، که در ایران به صورت سنتی و صنعتی تهیه می شود. در بازار انواع و برند های گونا گونی وجود دارد که باید درباره بهداشتی بودن ان اطمینان داشته باشیم. رشته آش با مخلوط آرد گندم و نمک و آب و که بعد از مراحل مختلف از دستگاه خارج شده و خشک می شود.

رشته پلویی هم مانند رشته آش تهیه می شود تنها فرق آن دراندازه قطری آن می باشد زیرا رشته پلویی نازکتر از رشته آش می باشد و آن را بوداده میکنند. و علاوه بر آرد گندم برای تهیه رشته میتوان از آرد سویا ، آرد بادام زمینی استفاده کنیم 

عرضه کننده رشته سوپ طبیعی صادراتی

فرآیند تولید رشته سوپ طبیعی

فرآیند تولید رشته سوپ طبیعی انواع ورمیشل در برند های مختلفی وجود دارد. ور میشل نوع نازک شده ی رش آش می باشد، که در شکل وبسته بندی های متفاوتی عرضه می گردد، ورمیشل خرد شده هم به فروش می رشد،           ور میشل در سوپ و نودل هم استفاده می شود اما در کشور های خاجی هم به عنوان ماکارونی هم از آن استفاده می کنند، اما در ایران به عنوان رشته سوپی آن را شناخته و استفاده می کنند.

تمامی انواع ماکارونی و اسپاگتی همگی از نوع رشته می باشد زیرا از آرد گندم  و آب نمک تهیه می شود.تمامی رشته های  پلویی بو داده هستند اما بقیه رشته های آشی ورمیشلی و ماکارانی بعد از به بار آمدن خشک می شوند، و انواع شکل ظاهری رشته ها یک دست و صاف بوده به قطر ۱۵ سانتی و فاقد لکه و مواد خارجی است.

شکل رشته آشی و پلویی باهم فرق دارد رشته آشی سفید و کرمی رنگ است ولی رشته پلویی قهوه ای و تیره رنگ می باشد.رشته باید بوی آرد و خمیر را دهد نباید بوی بد و رنگ تیرگی داشته باشد و بسته بندی آن باید مقوایی شکل و جعبه ای و رنگ سفید  باشد 

مرکز تولید انواع رشته سوپ ورمیشل

مرکز تولید انواع رشته سوپ ورمیشل تولید رشته سوپ اکثرا به برند ان مربوط می باشد. کارخانه جات انواع ماکارونی و رشته های سوپ اکثرا در تهران و شهر های بزرگ قرار دارد، و روی بسته بندی آن ها به طور کامل  درج شده است که نام و نشانی محل تولید تشکیل دهنده مواد رشته، و وزن خالص و شرایط نگه داری آن معلوم می باشد.

رشته سوپ و ورمیشل دارای آهن می باشند و کسانی که کم خون هستند مصرف رشته برای آن ها مفید و کم خونی را کاهش می دهد

اگر می خواهید رشته ارگانیک و بهداشتی دریافت کنید به شما پیشنهاد می کنم با مشاورین ما تماس بگیرید.

دانیال تقی زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوریناک شما را به خرید بهترین محصولات انواع ماکارونی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید